Ośrodek Pomocy Społecznej

Przedświąteczne spotkanie integracyjne mieszkańców Domu Spokojnej Starości „Św. Barbara” w Kamionku oraz podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Gogolinie

Okres Świąt Wielkanocnych to nie tylko czas budzącej się do życia przyrody i głębokich przeżyć religijnych, to także okazja do zadumy i refleksji oraz rodzinnych i towarzyskich spotkań.

13 kwietnia 2017r. w gościnnych progach Domu Spokojnej Starości Św. Barbara w Kamionku odbyło się przedświąteczne spotkanie integracyjne mieszkańców Domu Spokojnej Starości „Św. Barbara” w Kamionku oraz podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Gogolinie. W spotkaniu uczestniczyli również Ksiądz Proboszcz Arnold Nowak, Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala, Prezes Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie Gminy Gogolin „Okaż serce innym” Gizela Sapok.
Po części oficjalnej w której nie zabrakło modlitwy i życzeń goście zasiedli do odświętnie udekorowanych stołów, na których królowały nie tylko jajka, baby wielkanocne i żurek, był również czas na rozmowę, wspominanie tradycji wielkanocnych i składanie sobie wzajemnie życzeń.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w organizację tego radosnego przedsięwzięcia, szczególnie Członkom Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie Gminy Gogolin „Okaż serce innym” oraz Pracownikom Domu Spokojnej Starości Św. Barbara w Kamionku.

 

 

 

Pogoda
26 października
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,60 PLN
1 CHF = 4,31 PLN
1 USD = 3,95 PLN