Ośrodek Pomocy Społecznej

Szanowni Państwo!

Szanowni Państwo!

W związku z wystąpienie w Polsce przypadków zakażenia koronawirusem, w trosce o bezpieczeństwo, zdrowie i życie klientów oraz pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Gogolinie, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w OPS do niezbędnego i absolutnego minimum.

Praca Ośrodka nie została przerwana ani ograniczona, dlatego zachęcamy do załatwiania spraw telefonicznie, przez internet lub za pośrednictwem poczty.

numer telefonu: 77 4 666 951

adres e-mail:

Informujemy także, że z dniem 12.03.2020 r. zawieszona została do odwołania działalność świetlicy środowiskowej w Gogolinie.

 

W miesiącu marcu 2020 r. ulegają zmianie terminy wypłat świadczeń w tut. Ośrodku:

1) wypłaty realizowane w kasie Ośrodka (Gogolin, ul. Strzelecka 20):

- świadczenia wychowawcze (tzw. 500+), świadczenia rodzicielskie- wypłata w dniu 13.03.2020 r. (tj. piątek)

- świadczenia rodzinne (tj. zasiłki rodzinne z dodatkami, zasiłki pielęgnacyjne, świadczenia pielęgnacyjne)- wypłata w dniu 18.03.2020 r. (tj. środa)

- świadczenia z pomocy społecznej (zasiłki stałe, celowe i okresowe oraz świadczenia pieniężne na zakup posiłku lub żywności)- wypłata w dniu 18.03.2020 r. (tj. środa).

Świadczenia wypłacane będą w podanych powyżej dniach począwszy od godziny 10:00 do 15:00. Prosimy zgłosić się z dowodem osobistym. Jednocześnie zachęcamy do zmiany sposobu odbioru świadczeń i dostarczenie numeru rachunku bankowego, na który moglibyśmy przekazywać  Państwa zasiłki.

2) wypłaty realizowane w formie przelewu na konto bankowe: przelewy realizowane będą w terminach przyjętych dla wypłat w kasie Ośrodka (daty powyżej).

Zalecamy także unikania dużych skupisk ludzkich i prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt we wszystkich instytucjach.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa zrozumienie w tym szczególnym okresie.

Zachęcamy do śledzenia strony OPS w Gogolinie- na bieżąco będziemy udostępniać informacje dot. funkcjonowania jednostki i sposobu załatwiania spraw.

 

                                                                                     Kierownik OPS w Gogolinie

                                                                                              Izabela Olczyk

Pogoda
01 czerwca
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,45 PLN
1 CHF = 4,16 PLN
1 USD = 4,00 PLN